O nas

CoPackingTea jest liderem na rynku pakowania herbaty.

Posiadamy wszechstronne doświadczenie w zakresie co-packingu i w realizacji dużych projektów korporacyjnych.

Gwarantujemy kompleksową usługę łącznie z zapewnieniem wszystkich niezbędnych elementów składowych produktu.

Pomożemy w doborze rozwiązań zgodnie z idywidaulnymi potrzebami klienta zarówno od strony funkcjonalnej jak i kosztowej. Zrealizujemy każde zlecenie. Dajemy gwarancje konkurencyjnych cen zachowująć jednocześnie wysoką jakość wykonania usługi. Zapewniamy zastosowanie nowoczesnych technologii na każdym szczeblu produkcji przy utrzymaniu surowych standardów jakości (ISO 22000, IFS i HACCP). Posiadamy różnorodny, nowoczesny park maszynowy, któy pozwala na zaspokojenie najbardziej wyszukanych potrzeb klienta i nadążanie za najnowszymi trendami na rynku.

Nasze przedmioty działalności:

  • usługowe pakowanie herbaty zgodnie z wymoagami klienta
  • kompleksowa produkcję marki własnej. Na życzenia klientów oraganizujemy surowiec, materiały opakowaniowe, planujemy i urchamiamy produkcję, oragnizujemy transport
     

Co-Packingiem zajmujemy się od 1988 roku. Oferujemy szeroki zakres usług który pozwala nam zajmować czołową pozycję na rynku outsourcingowym. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz nacisk na rozwój technologiczny firmy sprawiają, że cieszymy się dużym uznaniem wielu Klientów.


Posiadamy nowoczesny park maszyn, który umowżliwia nam przyjęcie wielu skomplikowanych zleceń co-packingu.
CoPackingTea., zaprasza do współpracy wszystkie firmy, dla których szczególnie istotny jest czas realiazji zleceń, jakość i doświadczenie podczas świadczenia usług: pakowania, przepakowania i konfekcjonowania.

Nasze atuty:

Codzienna współpraca z sieciami w Polsce

Brak dodatkowych kosztów przeładunku – dostawy bezpośrednio z naszych magazynów

Szybkość realizacji

Certyfikat ISO 2200-2005 & IFS FOOD

Ciągła kontrola procesu

Elastyczność produkcji

Profesjonalna obsługa i personel